Prieinamumas: Prekė pagal užsakymą
Autonominis dūmų jutiklis SD218 9V maitinimas
Prekės kodas: SD218
5.695.69€
Be mokesčių: 4.70€

Kiekis

 • Silpnos baterijos signalas
 • Žemo-jautrumo signalas
 • Baterijos dėžutė detektoriaus galinėje dalyje, lengvam baterijos išėmimui
 • SMD grandinės plokštės dizaino pakankamos kokybės ir tvirtumo garantija
 • Testo mygtukas patvirtina baterijos ir aliarmo operacijas
 • Skamba garsus aliarmo signalas, viršijantis 85db, aliarmo režime
 • Fotoelektrinio jutimo technologija
 • Maitinimo įtampa 9V elementas (yra komplekte)
 • Veikimo temperatūra, °C -10 - +50
 • Matmenys Ø102x35mm
 • Sertifikatai CE; EN-14604


VIETOS KUR MONTUOTI SD218 DŪMŲ JUTIKLIUS
Pilnam padengimui gyvenamosiose patalpose, dūmų jutikliai turėtų būti sumontuoti visuose kambariuose, prieškambariuose, koridoriuose, sandėliavimo patalpose, rūsiuose ir palėpėse kiekvienos šeimos gyvenamose patalpose. Minimaliai privalo būti sumontuota po 1 jutiklį kiekviename auktšte, palėpėje ir kiekvienoje miegojimo patalpoje. 


Naudingi patarimai: 
Sumontuokite mažiausiai du dūmų jutiklius kiekviename namų ūkyje. • Montuokite dūmų jutiklį kiekviename miegamajame kambaryje. • Sumontuokite po dūmų jutiklį abiejuose koridoriaus galuose, jeigu koridorius ilgesnis kaip 12 metrų. • Montuokite dūmų jutiklį kiekvieno miegamojo kambario viduje taip kad miegantis asmuo gerai girdėtų suveikusį jutiklį, jutiklis negali būti už uždarytų durų, nes jos gali blokuoti aliarmo garsą ir nepažadinti miegančio asmens. 


VIETOS KUR NEMONTUOTI JUTIKLIŲ

Klaidingas aliarmas atsiranda tuomet, kai dūmų jutikliai sumontuoti tokiose vietose kur negali veikti tinkamai. Žemiau nurodyti patarimai, padės išvengti klaidingų aliarmų:
• Nemontuokite dūmų jutiklių ten kur natūraliai vykdomi degimo, šildymo, dujų išmėtimo procesai. Nemontuokite - virtuvėse su mažais langais ar prasta ventiliacija, garažuose kur patenka transporto priemonių išmetamųjų dujų, šalia krosnių, karšto vandens šildytuvų ar patalpų šildytuvų.
 • Nemontuokite arčiau kaip 6m atstumu nuo vietų kur natūraliai vykdomi degimo procesai, pvz. virtuvių. Jei mažiau kaip 6m nėra įmanoma, pvz. mobiliuose namuose, pasistenkite sumontuoti jutiklį kaip įmanoma toliau nuo tokių vietų, geriausia ant sienos. Kad apsisaugoti nuo klaidingų aliarmų, užtikrinkite gerą tokių patalpų su karščio židiniais vėdinimą. Svarbu: Tačiau jokiu būdu neišjunkite jutiklio, tam kad išvengtumėte klaidingo aliarmo.
• Labai drėgnose patalpose, šalia vonios ar dušo patalpų. Drėgmė gali patekti į jutiklio dūmų aptikimo dėžutę, drėgmei atvėsus atsiranda vandens lašeliai, tai gali įtakoti klaidingą aliarmą. Montuokite dūmų jutiklius mažiausiai 3 metrų atstumu nuo vonios patalpų.
 • Labai šaltose ar karštose patalpose, įskaitant nešildomus pastatus ar kitas lauko patalpas. Jei temperatūra pasiekia jutiklio veikimo temperatūros ribas, jutiklis gali neveikti tinkamai. Šio jutiklio veikimo temperatūros ribos yra – nuo 0°C - 50°C
• Labai dulkėtose ar purvinose patalpose, purvas dulkės gali kauptis ant jutiklio dūmų dėžutės, tai gali įtakoti dažnus jutiklio suveikimus. Taip pat purvas, nešvarumai ir dulkės gali trukdyti dūmams pasiekti jutiklį ir tokiu atveju, jis gali nesuveikti.
• Šalia oro ventiliacijos angų ar patalpose kur dažnai kyla skersvėjis, kur yra oro kondicionieriai, šildytuvai ar ventiliatoriai. Tokiose vietose oro srovės ar skersvėjai dūmus gali nunešti nuo dūmų jutiklio.
 • Namų pastogėse kur stogai yra šlaitiniai, taip pat vietose tarp stogo ir sienos oras nėra vėdinamas, ir tokiose vietose dūmai taip pat gali nepasiekti jutiklio.
• Patalpose kur yra vabzdžių. Jei vabzdžiai patenka į jutiklio dūmų aptikimo dėžutę, tai gali įtakoti klaidingą aliarmą. Jei atitinkamose patalpose nuolat yra vabzdžių, prieš montuojant autonominius dūmų jutiklius reikalinga jais atsikratyti.
 • Šalia dienos fluorescencinių (dienos šviesos) lempų, elektriniai trikdžiai nuo šių lempų gali įtakoti klaidingą jutiklio suveikimą. Montuokite jutiklius mažiausiai 1,5 metro atstumų nuo šių lempų. 


Pavojinga: Neišiminėkite baterijų iš jutiklio aliarmo metu. Atidarykite langą ar įjunkite ventiliatorių kad išvėdintumėte dūmus. Aliarmas išsijungs pats, kai patalpoje neliks dūmų. Jei aliarmas kartojasi išvalykite dūmų jutiklį kaip aprašyta šioje instrukcijoje.
Pavojinga: Nestovėkite ilgai arti jutiklio aliarmo metu. Aliarmo garso lygis yra aukštas tam kad pažadintų jus pavojaus metu. Stovint arti veikiančio aliarmo, aukštas garso lygis gali būti žalingas jūsų klausai. 


Pastaba: Kai jutiklio baterija pirmą kartą prijungiama prie jutiklio, jutiklis supypsės 1 kartą. Tai normali reakcija, kuri parodo baterija įdėta tinkamai. Uždarykite dangtelį, tada paspauskite mygtuką - „TEST“ ir palaikykite apie 5 sekundes kol suveiks aliarmas. Aliarmas veiks garsiai pypsėdamas. Tai reiškia, kad jutiklis veikia tinkamai.  


GALIMA SUJUNGTI JUTIKLIUS SD218-I KARTU

JUTIKLIO TESTAVIMAS
Testuokite jutiklį kartą per savaitę, tvirtai spausdami „TEST“ mygtuką iki nuskambės aliarmo garsas. Testavimo metodas gali užtrukti iki 20 sekundžių iki nuskambės aliarmas. Tai vienintelis būdas patikrinti jutiklį, kad jis veikia tinkamai. Jei jutiklis nesuveikia jį testuojant, jis turi būti taisomas ar pakeičiamas nedelsiant.

Pastaba: Sujungiamiems modeliams SD218-I, kai visi jutikliai skelbia aliarmą, jutikliuose kurie aptiko dūmus raudonas indikatorius mirksės kas 0,67 sekundės, kituose jutikliuose veiks tik aliarmas ir raudonas indikatorius nemirksės.
Pavojinga: Niekada nenaudokite atviros liepsnos jutiklių testavimui. Ugnimi galite pažeisti jutiklį ir kelti pavojų namų saugumui. Integruotas „TEST“ mygtukas teisingai patikrina visas jutiklio funkcijas. Tai vienintelis būdas saugiai tikrinti jutiklių veikimą.  

JUTIKLIO SPECIFIKACIJOS
Dūmų jautrumas: 0,08 ~ 0,15dB/m (EN Standartas) 0,98 ~ 2,60 %/ft (UL Standartas)
Budėjimo srovė: 8µA
Aliarmo srovė: 15mA
Veikimo temperatūra: 0°C - 50°C
Veikimo drėgnumas: 0 – 95% RH, nėra kondensacijos ar užšalimo
Garso stiprumas 85dB/3m

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą